Data Tytuł Nagrody Nagrodzone gobeliny
 Listopad 2019   XII Ogólnopolski Konkurs Nieprofesjonalnej Twórczości Tkackiej "Turek 2019"  Wyróżnienie-Grażyna Gąsowska ("Na Mariensztacie")   Turek2019-gobeliny nagrodzone - Na Mariensztacie-wyróżnienie
1 zdjęcie
 Maj 2019  Ogólnowarszawska Wystawa Konkursowa "gobelin Roku 2019" w Domu Kultury KADR  Wyróżnienie-Bogumiła Gołacka("W przestrzeń")  
 Kwiecień 2019        Przegląd Gobelinów "Pasja Tworzenia" w Bielańskim Ośrodku Kultury

 I Nagroda-Krystyna Linder-Kopiecka ("Nenufary")

III Nagroda-Małgorzata Mosiej("Barwy Jesieni")

Wyróżnienie-Elżbieta Hadała ("Namiętność")

 

  Pasja Tworzenia 2019/nagrody - Barwy jesieni (III nagroda) Pasja Tworzenia 2019/nagrody - Nenufary (I nagroda) Pasja Tworzenia 2019/nagrody - Namiętność (wyróżnienie)
3 zdjęcia
 Październik 2017  XVIII Ogólnopolski Przegląd Tkaniny Unikatowej w Bydgoszczy  Wyróżnienie- Bożena Korlak ("Wesołe trio"), Małgorzata Mosiej ("Deszczowy poranek"), Monika Rosińska ("Miasto moje")   Bydgoszcz 2017/gobeliny nagrodzone - Wesołe trio Bydgoszcz 2017/gobeliny nagrodzone - Deszczowy Poranek Bydgoszcz 2017/gobeliny nagrodzone - Miasto moje
3 zdjęcia
Kwiecień2017 Ogólnowarszawska Wystawa Konkursowa "Gobelin Roku 2017" w Domu Kultury KADR

 II Nagroda- Bogumiła Gołacka ("Nenufary")

III Nagroda  - Krystyna Linder-Kopiecka (Polana"), Małgorzata Mosiej ("Cisza"), Marzena Ruchlicka ("Kapliczka")

Wyróżnienie II stopnia-  Grażyna Gąsowska ("Cztery pory roku"), Bożena Kokosza ("Owoce"), Maria Bakanowicz ("Nenufary"), Bożena Rutkowska ("Na stole"), Monika Berezowska ("Przenikanie"), Małgorzata Borkowska ("Nasturcje")

  Gobelin Roku2017/nagrody - Nenufary/II nagroda Gobelin Roku2017/nagrody - Owoce/wyróżnienie IIst. Gobelin Roku2017/nagrody - Nasturcje/wyróżnienie IIst. Gobelin Roku2017/nagrody - Cisza/III nagroda Gobelin Roku2017/nagrody -  Kapliczka/III nagroda Gobelin Roku2017/nagrody - Polana/III nagroda Gobelin Roku2017/nagrody - Cztery pory roku Gobelin Roku2017/nagrody - Na stole /wyróżnienieIIst. Gobelin Roku2017/nagrody - Nenufary/wyróżnienie IIst. Gobelin Roku2017/nagrody - Przenikanie
10 zdjęć
 Listopad 2016  XI Ogólnopolski Konkurs Nieprofesjonalnej Twórczości Tkackiej "Turek 2016"

"ZŁOTE CZÓŁENKO' - Nagroda dla najlepszego w Polsce koła tkaczy nieprofesjonalnych

Wyróżnienie-Małgorzata Mosiej ("Cisza")

Dyplom uznania-Bogumiła Gołacka ("Barwy Egzotyki"), Elżbieta Łabęda ("Piwonie"), Krystyna Linder-Kopiecka ("Nenufary")

  Turek 2016/ Gobeliny nagrodzone - Cisza (wyróżnienie) Turek 2016/ Gobeliny nagrodzone - Barwy Egzotyki (Dyplom uznania) Turek 2016/ Gobeliny nagrodzone - Piwonie (Dyplom uznania) Turek 2016/ Gobeliny nagrodzone - Nenufary (dyplom uznania)
4 zdjęcia
 Maj 2016  VII Przegląd Gobelinów "Pasja  Tworzenia" w Bielańskim Ośrodku Kultury

 I Nagroda-Małgorzata Borkowska ("Kochankowie")

III Nagroda-Bogumiła Gołacka ("Egzotyczny kwiat")/

Wyróżnienie-Małgorzata Mosiej ("Ucieczka do Egiptu")

  Pasja Tworzenia 2016/nagrody - Kochankowie(I nagroda) Pasja Tworzenia 2016/nagrody - Egzotyczny kwiat (III nagroda) Pasja Tworzenia 2016/nagrody - Ucieczka do Egiptu (wyróżnienie)
3 zdjęcia
Październik 2015  XVII Ogólnopolski przegląd Tkaniny Unikatowej w Bydgoszczy

 Nagroda-Krystyna Linder-Kopiecka ("Polana")

Wyróżnienie-Monika Berezowska ("Moje marzenie"), Bogumiła Gołacka ("Nenufary"),

Wanda Zięty ("O zmierzchu")

  Bydgoszcz 2015/gobeliny nagrodzone - Polana (nagroda) Bydgoszcz 2015/gobeliny nagrodzone - Moje marzenie (wyróżnienie) Bydgoszcz 2015/gobeliny nagrodzone - Nenufary (wyróżnienie) Bydgoszcz 2015/gobeliny nagrodzone - O zmierzchu (wyróżnienie)
4 zdjęcia
Maj 2015  12 Ogólnowarszawska Wystawa Konkursowa "Gobelin Roku 2015" w Domu kultury KADR

 I nagroda - Małgorzata Książek ("Para")

II nagroda - Wanda Zięty ("O zmierzchu")

III nagroda - Grażyna Gąsowska "(Pasorałka")

Wyróżnienie - Bogumiła Gołacka ("Tańczące"), Elżbieta Hadała ("Kwiaty"), Bożena Korlak ("Martwa natura"), Zdzisława Krajczewska ("Stokrotki"), Elżbieta Probierz ("Muzyk")

  Gobelin Roku 2015/nagroda - Para (I nagroda) Gobelin Roku 2015/nagroda - O zmierzchu (II nagroda) Gobelin Roku 2015/nagroda - Pastorałka (III nagroda) Gobelin Roku 2015/nagroda - Martwa natura (wyróżnienie) Gobelin Roku 2015/nagroda - Muzyk (wyróżnienie) Gobelin Roku 2015/nagroda - Kwiaty (wyróżnienie)
6 zdjęć
Maj 2015 Przegląd Gobelinów "Artystyczne Pasje 2015" w Bielańskim Ośrodku Kultury -Estrady112  II nagroda - Grażyna Gąsowska ("Pastorałka")   Artystyczne Pasje 2015 /nagrody - Pastorałka (II nagroda)
1 zdjęcie

Maj 2014

 

 Ogólnowarszawska Wystawa Konkursowa "Gobelin Roku 2014" w Domu kultury KADR    
Listopad 2013 X Ogólnopolski Konkurs Nieprofesjonalnej Twórczości Tkackiej "Turek 2013"

 "ZŁOTE CZÓŁENKO"- Nagroda dla najlepszego w Polsce koła tkaczy nieprofesjonalnych

I nagroda "ZŁOTY TUR"- Grażyna Gąsowska ("Dziewczyna z dzbanem")

III nagroda "BRĄZOWY TUR"- Bożena Rutkowska ("Pantokrator wśród aniołów")

Wyróżnienie - Grażyna Gąsowska ("Żółty Chrystus"), Elżbieta Hadała ("Baletnice"), Małgorzata Książek ("Goździki"), Małgorzata Mosiej ("Caritas")

  Turek 2013/gobeliny nagrodzone - Caritas(wyróżnienie) Turek 2013/gobeliny nagrodzone - Goździki (wyróżnienie) Turek 2013/gobeliny nagrodzone - Baletnice (wyróżnienie) Turek 2013/gobeliny nagrodzone - Żółty Chrystus (wyróżnienie) Turek 2013/gobeliny nagrodzone - Pantokrator wśród aniołów (III nagroda) Turek 2013/gobeliny nagrodzone - Dziewczyna z dzbanem (I nagroda)
6 zdjęć
Październik 2013 XVI Ogólnopolski Przegląd Amatorskiej Tkaniny Unikatowej w Bydgoszczy Wyróżnienie - Małgorzata Borkowska ("Niebieski wazon"), Grażyna Gąsowska ("Pastorałka")   Bydgoszcz 2013/gobeliny nagrodzone - Niebieski wazon (wyróżnienie) Bydgoszcz 2013/gobeliny nagrodzone - Pastorałka (wyróżnienie)
2 zdjęcia
Czerwiec 2013 Ogólnowarszawska wystawa Konkursowa "Gobelin roku 2013" w Domu Kultury KADR II nagroda - Elżbieta Łabęda ("Peonie")
III nagroda - Krystyna Linder-Kopiecka ("Dla Niego")
Wyróżnienie - Bogumiła Gołacka , ("Oczekiwanie"), Małgorzata Książek ("Goździki"), Bożenna Korlak ("Jesień w sadzie"), Elżbieta Probierz ("Róże"), Danuta Sokołowska ("Asceza")
  Gobelin Roku 2013/nagrody - Dla Niego (III nagroda) Gobelin Roku 2013/nagrody - Goździki (wyróżnienie) Gobelin Roku 2013/nagrody - Jesień w sadzie (wyróżnienie) Gobelin Roku 2013/nagrody - Róże (wyróżnienie) Gobelin Roku 2013/nagrody - Oczekiwanie (wyróżnienie) Gobelin Roku 2013/nagrody - Peonie (II nagroda)
6 zdjęć
Listopad 2011 XV Ogólnopolski Przegląd Amatorskiej Tkaniny Unikatowej w Bydgoszczy II nagroda - Małgorzata Książek ("Para")
Wyróżnienie - Krystyna Linder-Kopiecka ("Irysy")
Bydgoszcz 2011/gobeliny nagrodzone - Para (II nagroda) Bydgoszcz 2011/gobeliny nagrodzone - Irysy (wyróżnienie)
2 zdjęcia
Czerwiec 2011 Ogólnowarszawska Wystawa Konkursowa "Gobelin roku 2011" w Domu Kultury KADR I nagroda - Bożenna Korlak
III nagroda - Elżbieta Hadała
Wyróżnienie - Grażyna Gąsowska, Krystyna Linder- Kopiecka
 
Maj 2011 V Przegląd Gobelinów 'Pasja Tworzenia" w Bielańskim Ośrodku Kultury II nagroda - Grażyna Gąsowska
Wyróżnienie - Bożenna Korlak, Elżbieta Łabęda, Maria Piekarska
 
Czerwiec 2010 Ogólnowarszawska  Wystawa Konkursowa"Gobelin  roku 2010" w Domu Kultury KADR I nagroda - Bogumiła Gołacka
II nagroda - Elżbieta Probierz
III nagroda - Bożenna Korlak, Helena Pomykała
 
Maj 2010 IV Przegląd Gobelinów w Bielańskim Ośrodku Kultury Wyróżnienie - Bogumiła Gołacka  
Listopad 2009 XIV Ogólnopolski Przegląd Amatorskiej Tkaniny Unikatowej w Bydgoszczy II nagroda - Małgorzata Książek ("Zauroczenie"), Teresa Racka ("Młyn wodny")
III nagroda - Bożenna Korlak ("Jesień w sadzie")
Wyróżnienie - Barbara Dobroszycka ("Róże"), Ewa Korycińska ("Taniec")
  Bydgoszcz 2009/gobeliny nagrodzone - Zauroczenie (II nagroda) Bydgoszcz 2009/gobeliny nagrodzone - Jesień w sadzie (III nagroda) Bydgoszcz 2009/gobeliny nagrodzone - Taniec (wyróżnienie) Bydgoszcz 2009/gobeliny nagrodzone - Róże (wyróżnienie) Bydgoszcz 2009/gobeliny nagrodzone - Młyn wodny (II nagroda)
5 zdjęć
Maj 2009 III Przegląd gobelinów "Pasja Tworzenia" w Bielańskim Ośrodku Kultury Wyróżnienie - Bogumiła Gołacka ("Rajskie ptaki"), Bogusława Grzybowska ("Kobieta siedząca"), Krystyna Linder-Kopiecka ("Irysy"), Danuta Sokołowska ("Róże w wazonie")   Pasja Tworzenia 2009/nagrody - Kobieta siedząca (wyróżnienie) Pasja Tworzenia 2009/nagrody - Rajskie ptaki (wyróżnienie) Pasja Tworzenia 2009/nagrody - Irysy (wyróżnienie)
3 zdjęcia
Październik 2007 XIII Ogólnopolski Przegląd Amatorskiej Tkaniny Unikatowej w Bydgoszczy II nagroda - Małgorzata Książek ("Dla mojej wnuczki")
Wyróżnienie - Bożenna Korlak ("Skrzydlak"), Aleksandra Marks ("Moje niepokoje"), Małgorzata Mosiej ("Noc Szecherezady")
Bydgoszcz 2007/gobeliny nagrodzone - Noc Szecherezady (wyróżnienie) Bydgoszcz 2007/gobeliny nagrodzone - Dla mojej wnuczki (II nagroda) Bydgoszcz 2007/gobeliny nagrodzone - Skrzydlak (wyróżnienie) Bydgoszcz 2007/gobeliny nagrodzone - Moje niepokoje (wyróżnienie)
4 zdjęcia
 
Październik 2005 XII Ogólnopolski Przegląd Amatorskiej Tkaniny Unikatowej w Bydgoszczy I nagroda - Teresa Racka ("Przemienienie Pańskie")
Wyróżnienie - Elżbieta Grabowska, Małgorzata Książek, Grażyna Nasiadko, Danuta Sokołowska
Bydgoszcz 2005/gobeliny nagrodzone - Przemienienie Pańskie (I nagroda)
1 zdjęcie
 
Czerwiec 2005 Ogólnowarszawska Wystawa Konkursowa "Gobelin 2005" w Domu Kultury Kadr III nagroda - Helena Pomykała
Wyróżnienie - Grażyna Gąsowska, Elżbieta Hadała, Bożenna Korlak, Ewa Korycińska, Monika Rosińska
 
Listopad 2003 XI Ogólnopolski Przegląd Amatorskiej Tkaniny Unikatowej w Bydgoszczy III nagroda - Zofia Foltyn, Teresa Racka
Wyróżnienie - Helena Pomykała, Danuta Sokołowska
 
Październik 2002 VII Ogólnopolski Konkurs Nieprofesjonalnej Twórczości Tkackiej w Turku Wyróżnienie - Ewa Jastrząb  
Listopad 2001 X Ogólnopolski Przegląd Amatorskiej Tkaniny Unikatowej w Bydgoszczy II nagroda - Grażyna Gąsowska ("Światło niebieskie nad złotym miastem")
Wyróżnienie - Ewa jastrząb ("Hera"), Urszula Kajszczak-Gramza, Ewa Korycińska "(Goździki i klematisy w kryształowej wazie"), Małgorzata Książek ("Słoneczniki" i "Pocałunek"), Zofia Policiewicz ("Martwa natura z makami"), Teresa Racka ("Kwiaty w wazonie"), Bożena Rutkowska ("Ulica Montmarte w Paryżu")
  Bydgoszcz 2001/gobeliny nagrodzone - Światło nieskończone nad złotym miastem (II nagroda) Bydgoszcz 2001/gobeliny nagrodzone - Hera (wyróżnienie) Bydgoszcz 2001/gobeliny nagrodzone - Goździki i klematisy w kryształowej wazie (wyróżnienie) Bydgoszcz 2001/gobeliny nagrodzone - Słoneczniki (wyróżnienie) Bydgoszcz 2001/gobeliny nagrodzone - Pocałunek (wyróżnienie) Bydgoszcz 2001/gobeliny nagrodzone - Martwa natura z makami (wyróżnienie) Bydgoszcz 2001/gobeliny nagrodzone - Ulica Montmarte w Paryżu (wyróżnienie)
7 zdjęć
Czerwiec 2001 Ogólnowarszawska Wystawa Konkursowa "Gobelin 2001" w Domu Kultury Kadr I nagroda - Małgorzata Książek
II nagroda - Jadwiga Buczyńska
III nagroda - Helena Pomykała
Wyróżnienie specjalne - Małgorzata Mosiej, Ewa Niemiec, Zofia Policiewicz, Danuta Sokołowska Wyróżnienie - Ewa Jastrząb, Zofia Policiewicz, Helena Pomykała, Maria Szczepańczyk
 
Październik 1999 IX Ogólnopolski Przegląd Amatorskiej Tkaniny Unikatowej w Bydgoszczy I nagroda - Małgorzata Książek
Wyróżnienie - Grażyna Gąsowska ("Mazurska impresja"), Teresa Jamkowska ("Dziewczyna w zielonym żakiecie"), Elżbieta Młynarczyk, Teresa Racka ("Martwa natura"), Danuta Sokołowska ("Miasto"), Anna Szczech ("W porcie")
  Bydgoszcz 1999/gobeliny nagrodzone - Martwa natura (I nagroda) Bydgoszcz 1999/gobeliny nagrodzone - Dziewczyna w zielonym żakiecie (wyróżnienie)
2 zdjęcia
Czerwiec 1999 IV Ogólnowarszawska Wystawa Konkursowa "Gobelin 99" w Domu Kultury Kadr I nagroda - Małgorzata Książek
III nagroda - Małgorzata Mosiej Wyróżnienie - Elżbieta Hadała, Teresa Jamkowska, Ewa Korycińska
Maj 1998 III Ogólnowarszawska Wystawa Konkursowa "Gobelin 98" w Domu Kultury Kadr II nagroda - Małgorzata Książek
III nagroda - Zofia Foltyn, Teresa Jamkowska, Elżbieta Młynarczyk, Hanna Stańczak
Wyróżnienie - Grażyna Gąsowska, Bogusława Grzybowska, Elżbieta Hadała, Krystyna Kościelniakowska, Małgorzata Mosiej, Grażyna Nasiadko, Teresa Racka, Danuta Sładkowska